Motorine Zam Haberleri

Motorine zam ile alakalı yakından ilgilenen, Zam Haber olarak doğru adrestesiniz. Güncel, son dakika motorine zam haberleri ve sıcak gelişmeler burada. Motorine yapılan son zamlar ile alakalı yaşanan motorine zam gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne Zam Haber'e eklenen motorine zam haber başlıkları yer almaktadır.

Motorine Zam Haberleri

20 Nisan 2024 Güncel akaryakıt fiyatları

Benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı?

Benzin ve motorine zam yolda!

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalarla birlikte, benzin ve motorin fiyatları da yeni bir değişiklikle karşımıza çıkıyor. İşte güncel akaryakıt fi...

Motorin fiyatlarına büyük zam geliyor

Akaryakıt sektöründe önemli bir gelişme yaşanıyor. Motorin fiyatlarına 12 Şubat Pazartesi gecesi itibariyle zam yapılacak.

Motorine 12 Şubat'ta zam geliyor!

Sektör kaynaklarına göre, motorin litre fiyatına 12 Şubat Pazartesi günü gece yarısından itibaren 1 lira 40 kuruş zam gelecek.

24 Saatte motorin ve benzine ikinci zam!

Akaryakıt fiyatlarına yapılan zamların ardı arkası kesilmiyor. Sadece 24 saat içinde motorine yapılan bir zamın ardından ikinci bir zam haberi geldi.

Motorine zam geliyor! 19 Ocak akaryakıt fiyatları

Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar ile vergilere yapılan zamlar, akaryakıt fiyatları üzerindeki etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Benzinden sonra motorine de zam geldi

Benzin fiyatlarındaki zammın ardından motorine de gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 61 kuruş zam yapıldı.

Motorine zam geliyor! 21 Aralık Güncel Fiyatlar

Kızıldeniz'deki artan gerilim, petrol fiyatlarını yükselterek akaryakıt ürünlerine zam getiriyor. Benzinin ardından bu gece motorine de zam yapılacak.

Motorine bu gece zam geliyor! 15 Kasım 2023

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmaların etkisiyle, akaryakıt fiyatlarına bir güncelleme daha eklendi. Bu gece yarısından itibaren motorin (mazot)...

Güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar?

Son dolar ve Brent petrol fiyatlarının etkisiyle benzin ve motorin fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. İşte 7 Kasım 2023 tarihindeki günc...

1 Ağustos'ta... Motorine dev bir zam daha geliyor!

Motorin fiyatlarına 1 Ağustos'ta bir darbe daha! Litre başına 1.07 TL zam geliyor. Artan akaryakıt fiyatlarına dur durak yok. Detaylar burada!

Motorine zam geldi! 21 Mart 2023 Pompa fiyatları

Akaryakıt grubundan motorine zam geldi. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe...

Motorine zam geliyor! 3 Mart 2023

Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre akaryakıt ürünlerinden motorin grubunda 91 kuruşluk fiyat artışı bekleniyor.

Benzin ve motorine zam geldi! 14 Şubat 2023

Benzin ve motorine zam geldi!14 Şubat 2023 Güncel akaryakıt fiyatları. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatları ve döviz kurunda dalgal...

Benzin sırayı motorine verdi! Motorine zam!

Akaryakıt ürünlerinden benzine gelen zam ardından motorinin litre fiyatına da bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam gelmesi bekleniyor.

Benzin ve motorin fiyatları 29 Aralık 2022

Brent petrol fiyatları ve döviz kurundaki hareketlilik sürerken, benzin ve motorin fiyatları da zam ve indirim haberleriyle değişiklik gösteriyor. Bug...

Akaryakıta çifte zam! Depoları doldurun.

Benzine ve motorine yeniden bir zam kapıda, benzin ne kadar oldu? İstanbul'da motorin ne kadar? Benzin litre fiyatı ne kadar? LPG ne kadar oldu?

Motorine zam geliyor! Güncel akaryakıt fiyatları

Petrol fiyatlarındaki yükseliş sebebiyle bu gece yarısından itibaren motorine zam gelecek. Benzin fiyatlarında ise henüz değişiklik olmayacak.

Motorine yeni zam geliyor! Benzin ve motorin ne kadar oldu?

Bugün itibarıyla akaryakıt ne kadar oldu? Benzin ve motorin ne kadar 2022 güncel fiyatları, motorin fiyatları ve benzin litresi ne kadar?

Benzine büyük zam!

Akaryakıtta iki gün önce motorine gelen zam ardından benzine 10 Haziran Cuma'yı 11 Haziran Cumartesi'ye bağlayan gece yarısından geçerli olma...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz